Transmisje Internetowe

Livingmedia. Platforma wideo dla biznesu.

Platforma Livingmedia to innowacyjne rozwiązanie komunikacyjne skierowane do nowoczesnych firm i korporacji, pozwalające zwiększyć efektywność komunikacji, poprawić jej jakość i obniżyć koszty.

Webcasting, czyli komunikacja w Internecie oparta o transmisję wideo przekształciła sposób, w jaki przedsiębiorstwa dzielą się informacją z otoczeniem zewnętrznym oraz pracownikami firmy, budując tym samym swoją przewagę rynkową. Obecnie około 80% użytkowników w Europie i USA ogląda online wideo. Średnio co osiem miesięcy podwaja się ilość danych wideo przesyłanych przez firmy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze autorskie rozwiązanie – konsolę Livingmedia – wszechstronną platformę komunikacyjną zbudowaną w oparciu o technologię streamingu wideo, pozwalającą w prosty sposób tworzyć, publikować, dystrybuować i zarządzać wideo w Internecie. Zsynchronizowany przekaz wideo, grafiki i tekstu w połączeniu z możliwością dwustronnej komunikacji spowoduje, że webcasting w Państwa firmie stanie się dynamicznym i efektywnym kanałem komunikacji rich media.

Kompleksowe wykorzystanie transmisji wideo pozwoli stworzyć nowe kanały komunikacji. Pozwoli skuteczniej dotrzeć do otoczenia biznesowego – klientów, partnerów, mediów oraz inwestorów i akcjonariuszy. Umożliwi aktywniejsze prowadzenie komunikacji wewnętrznej, opartej o zasadę informacji zwrotnych. Poszerzy możliwości rozwoju i kształcenia pracowników, obniżając jednocześnie zdecydowanie koszty tych działań. Uatrakcyjni obszar marketingu, dając mu nowe, atrakcyjne i skuteczne narzędzie do wyróżnienia się i przekazania nawet złożonych treści. Konferencje, spotkania, briefingi prasowe, szkolenia, warsztaty coachingowe, transmisje internetowe, promocja produktów i usług oraz mailingi to tylko niektóre działania, które zyskają nowe możliwości dzięki technologii streaming wideo.

livingmedia: tel: +4871.7802490, fax: +4871.7802491, e-mail: info@livingmedia.pl

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player