Transmisje Internetowe

Firma

Nasze kompetencje obejmują m.in.: media interaktywne, technologie webowe, komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w firmie, zarządzanie wizerunkiem oraz branding.

Livingmedia jest wrocławską agencją interaktywną tworzącą rozwiązania komunikacyjne dla firm z wykorzystaniem technologii streamingu. Naszym celem jest wsparcie biznesu klienta poprzez udostępnienie innowacyjnych i efektywnych narzędzi komunikacyjnych. Od 1998 roku jako agencja Generator z sukcesem tworzyliśmy rozwiązania w obszarze mediów interaktywnych dla dużych i wymagających klientów – wiodących polskich firm, międzynarodowych korporacji i wydawnictw, m.in. Sygnity (dawny ComputerLand), NBP, BPH, Impel, GE Fabbri Phoenix, eLearning.pl.

Jesteśmy prawdziwie "interdyscyplinarnym" zespołem, łączącym wiedzę i doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu, biznesu i mediów interaktywnych. Siła naszych rozwiązań wypływa z trzech czynników: wszechstronności doświadczeń, doskonałej znajomości potrzeb biznesu i umiejętności przełożenia ich na skuteczne rozwiązania komunikacyjne oraz koncentracji na jednym obszarze – technologii streamingu.

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player