Transmisje Internetowe

Sześć powodów... dlaczego my

1. Rozwiązania pod klucz

Jest wiele firm, które oferuje poszczególne usługi, ale tylko niektóre tworzą kompletne rozwiązania. Nasz klient otrzymuje bezpieczne, skalowalne i przyjazne narzędzia, dostosowane do specyfiki jego biznesu i potrzeb jego klientów.

2. Rozwiązania przyjazne

Nie sięgamy lewą ręką do prawego ucha. Tworząc rozwiązania myślimy o prostocie obsługi i użytkowania. Naszym celem jest zwiększenie efektywności komunikacji i wsparcie biznesu. Trudno będzie to osiągnąć, jeśli klient będzie musiał koncentrować się na samym narzędziu, zamiast na możliwościach, które oferuje.

3. ROI

Webcasting pozwala na osiągnięcie nawet znaczących oszczędności w działalności firmy. Jednak nie stanowią one nawet połowy ROI naszych rozwiązań. Naszym celem jest bardziej efektywne wykorzystanie czasu kadry menedżerskiej, zwiększenie jej produktywności, poprawienie komunikacji wewnątrz firmy i jej relacji z partnerami. To jest prawdziwy ROI, na którym się koncentrujemy.

4. Doświadczenie

Od ponad 10-ciu lat zajmujemy się mediami interaktywnymi, komunikacją i marketingiem. Wiemy jak wygląda dziś biznes w Polsce, jakie są potrzeby dużych korporacji oraz jakie narzędzia i technologie mogą wspierać ich rozwój.

5. Specjalizacja

Kto za dużo obejmuje, słabo ściska. Nie staramy się robić wszystkiego. Koncentrujemy się na tworzeniu rozwiązań komunikacyjnych i marketingowych opartych o technologię streamingu. W tym obszarze jesteśmy agencją full service.

6. Nowoczesna technologia

Nasze rozwiązania oparte są o najbardziej nowoczesne, wszechstronne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania. Oferujemy streaming wideo w oparciu o technologię Flash, będącą standardem prezentacji multimediów w Internecie. Dzięki temu nasze produkty to zaawansowane narzędzia komunikacyjne, łączące przesyłanie obrazu i dźwięku z interaktywnością komunikacją z użytkownikiem i dynamicznym targetowaniem.

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player