Transmisje Internetowe

Co możemy dla Państwa zrobić

Na Państwa życzenie możemy: zrealizować dowolny webcast, udostępnić autorską platformę komunikacyjną Livingmedia, zaoferować konsulting w obszarze technologii, komunikacji i marketingu związany z wykorzystaniem wideo w Internecie.

Koncentrujemy się na zaspokajaniu potrzeb komunikacyjnych biznesu w Polsce związanych z wykorzystaniem wideo. Oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie, pozwalające na zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych klientów w obszarze webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej konkretnych transmisji live i eventów wideo, poprzez udostępnienie konsoli umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie, po tworzenie dedykowanych rozwiązań i portali wideo oraz konsulting w powyższym zakresie. Oferujemy także wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zawansowane wdrożenia na miejscu w firmie.

Wdrażając nasze rozwiązania koncentrujemy się na rezultatach, dbamy o zwrot z inwestycji. Rozumiemy też, że poza wszystkimi szczegółami technologicznymi i narzędziami, które oddajemy do dyspozycji, tym, co liczy się najbardziej jest, jak bardzo potrafimy wesprzeć biznes naszego klienta. To jest dla nas kluczowy czynnik każdego projektu.

Get Adobe Flash player