Transmisje Internetowe

Zarządzanie mediami

Konsola zawiera zintegrowane narzędzie do automatycznego wysyłania mailingu (np. zaproszenia na webcast, podziękowanie itp.) do grup zdefiniowanych w systemie (np. moderatorów, pracowników, subskrybentów lub gości).

Wszystkie pliki źródłowe potrzebne do tworzenia webcastów, takie jak wideo, grafikę, opisy i pliki dodatkowe można umieścić bezpośrednio na serwerze korzystając z konsoli. Wybierając dowolną kategorię webcastu (np. wideocast lub webinar) oraz szablon, możemy odpowiednio kastomizować wygląd i funkcjonalność prezentacji. Po zakończeniu edycji, zapisaniu zmian i opublikowaniu webcastu (utworzeniu odpowiedniej podstrony) możemy wygenerować kod HTML, pozwalający umieścić gotową prezentację na docelowej stronie, np. witrynie internetowej firmy. Dzięki predefiniowanym szablonom, tworzonym indywidualnie dla każdego klienta, webcast może być idealnie wpasowany w układ i wygląd docelowej strony, a cała czynność ogranicza się do wklejenia kilku linii kodu HTML.

Webcasty możemy następnie archiwizować w katalogach online i przeglądać korzystając z narzędzi do filtrowania zawartości.

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player