Transmisje Internetowe

Konferencje live

Oferujemy rejestrację i transmisję wideo konferencji i spotkań w Internecie. Transmisji wideo może towarzyszyć: czat tekstowy, prezentacja PPT, pliki do pobrania, dodatkowe informacje i sondaże.

Czy chcesz budować lepsze i częstsze relacje z akcjonariuszami, inwestorami, analitykami i mediami? Powiększyć liczbę uczestników konferencji oraz efektywnie kształtować wizerunek spółki? Ograniczyć koszty szkolenia w przeliczeniu na pojedynczego uczestnika? Szukasz elastycznych i pewnych rozwiązań?

Na Twoje zlecenie zrealizujemy transmisję live konkretnego eventu lub udostępnimy konsolę – aplikację dostępną przez dowolną przeglądarkę internetową, która pozwoli Ci samodzielnie tworzyć i zarządzać komunikacją wideo w Twojej firmie. Możemy także zaoferować wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zawansowane wdrożenia na miejscu w firmie.

Przeczytaj

Dowiedz się, jak można wykorzystać webcasting do usprawnienia komunikacji w firmie. Dowiedz się więcej o naszej ofercie, narzędziach komunikacyjnych, które oddajemy do Twojej dyspozycji oraz o konsoli Livingmedia, dzięki której będziesz mógł łatwo nimi zarządzać.

Zamów

Jeśli chcesz zamówić realizację webcastu lub darmowe konto testowe na naszej platformie, możesz skorzystać z gotowych formularzy. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player