Transmisje Internetowe

Prezentacje wideo

Wykorzystanie audio i wideo w prezentacjach pozwala przyciągnąć zainteresowanie odbiorcy, przebić się ze swoim przekazem w natłoku informacji oraz zaprezentować złożone usługi i produkty w prosty i atrakcyjny zarazem sposób.

Postaw na zaangażowaną komunikację, bardziej skuteczną marketingowo i sprzedażowo. Twórz prezentacje o większej sile perswazji, które bezpośrednio angażują odbiorcę i czynią przekaz lepiej zapamiętanym. Pokazuj złożone usługi i produkty w prosty i atrakcyjny wizualnie sposób. Skróć czas potrzebny do wdrożenia szybko zmieniających się usług. Zredukuj do minimum potrzebę wielokrotnego prezentowania tych samych materiałów.

Dzięki konsoli Livingmedia możesz w kilka minut udostępnić swoją prezentację PPT online, dodać do niej komentarz audio, dołączyć dodatkowe pliki do pobrania oraz zsynchronizować komentarz ze slajdami. Na koniec wystarczy wkleić tzw. „embed kod” na dowolną stronę – w firmowym Intranecie, na witrynie internetowej lub na blogu. I gotowe! Teraz pozostaje już tylko sprawdzić szczegółowe statystyki, aby ocenić popularność Twojej prezentacji.

Przeczytaj

Dowiedz się, jak można wykorzystać webcasting do usprawnienia komunikacji w firmie. Dowiedz się więcej o naszej ofercie, narzędziach komunikacyjnych, które oddajemy do Twojej dyspozycji oraz o konsoli Livingmedia, dzięki której będziesz mógł łatwo nimi zarządzać.

Zamów

Jeśli chcesz zamówić realizację webcastu lub darmowe konto testowe na naszej platformie, możesz skorzystać z gotowych formularzy. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player