Transmisje Internetowe

Szkolenia wideo

Bezpośredni streaming wideo z miejsca szkolenia połączony z prezentacją slajdów i narzędziami do komunikacji zwrotnej stwarza poczucie pełnego uczestnictwa bez konieczności bycia fizycznie na miejscu szkolenia.

Upowszechniaj wiedzę w firmie. Poszerz możliwości rozwoju i kształcenia pracowników. Zwiększ zasięg i dostępność szkoleń, obniżając zarazem koszty tworzenia i dystrybucji. Zaproś uczestników na szkolenie na żywo w Internecie. Udostępnij transmisję wideo zsynchronizowaną z prezentacją, uzupełnioną o możliwość komunikacji dwustronnej – czat i pytania sprawdzające. Udostępnij po szkoleniu materiały w wersji VoD, aby każdy mógł utrwalić wiadomości.

Szkolenia live i VoD to doskonałe narzędzia do upowszechniania „najlepszych praktyk”, dzielenia się wiedzą i tworzenia kursów e-learninig. Konsola Livingmedia pozwoli Ci określić grupy odbiorców, autoryzować dostęp do szkolenia, wysłać e-maile z powiadomieniem oraz sprawdzić statystyki oglądalności.

Przeczytaj

Dowiedz się, jak można wykorzystać webcasting do usprawnienia komunikacji w firmie. Dowiedz się więcej o naszej ofercie, narzędziach komunikacyjnych, które oddajemy do Twojej dyspozycji oraz o konsoli Livingmedia, dzięki której będziesz mógł łatwo nimi zarządzać.

Zamów

Jeśli chcesz zamówić realizację webcastu lub darmowe konto testowe na naszej platformie, możesz skorzystać z gotowych formularzy. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player