Transmisje Internetowe

Webcasting w firmie

Webcasting oferuje nowe możliwości i istotnie uzupełnia istniejące formy komunikacji w firmie. Siła webcastingu leży w bezpośredniości komunikacji, atrakcyjności wizualnej, większej sile perswazji i lepszej zapamiętywalności przekazu. Streaming oznacza także natychmiastową dostępność komunikatu, precyzyjny targeting i mierzalne wyniki.

Chcesz zwiększyć efektywność komunikacji w firmie, obniżyć koszty i zwiększyć dostępność informacji przełamując bariery czasu i przestrzeni? Zamierzasz transmitować konferencje w Internecie, szkolić i rekrutować pracowników online lub promować firmę i jej usługi w Internecie? Szukasz elastycznych i pewnych rozwiązań?

Na Twoje zlecenie zrealizujemy transmisję live konkretnego eventu lub udostępnimy konsolę – aplikację dostępną przez dowolną przeglądarkę internetową, która pozwoli Ci samodzielnie tworzyć i zarządzać komunikacją wideo w Twojej firmie. Możemy także zaoferować wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zawansowane wdrożenia na miejscu w firmie.

Przeczytaj

Dowiedz się, jak można wykorzystać webcasting do usprawnienia komunikacji w firmie. Dowiedz się więcej o naszej ofercie, narzędziach komunikacyjnych, które oddajemy do Twojej dyspozycji oraz o konsoli Livingmedia, dzięki której będziesz mógł łatwo nimi zarządzać.

Zamów

Jeśli chcesz zamówić realizację webcastu lub darmowe konto testowe na naszej platformie, możesz skorzystać z gotowych formularzy. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player