Transmisje Internetowe

Webinar

Webinary pozwalają dotrzeć do odbiorcy natychmiast po ich utworzeniu, skutecznie przyspieszając proces szkolenia pracowników. Streaming wideo oznacza także bardziej osobistą i zaangażowaną komunikację, co przekłada się na lepszą zapamiętywalność treści.

Twórz wykłady i seminaria z myślą o publikacji w Internecie. Pozwól odbiorcy decydować, kiedy i gdzie będzie się szkolił. Zarejestruj szkolenie na wideo, dodaj prezentację i utwórz pytania sprawdzające. Ogranicz koszty szkolenia w przeliczeniu na pojedynczego uczestnika. Wybierz elastyczne i pewne rozwiązanie?

Webinary i szkolenia live to doskonałe narzędzia do upowszechniania „najlepszych praktyk”, dzielenia się wiedzą i tworzenia kursów e-learninig. Konsola Livingmedia pozwoli Ci określić grupy odbiorców, autoryzować dostęp do szkolenia, wysłać e-maile z powiadomieniem oraz sprawdzić statystyki oglądalności.

Przeczytaj

Dowiedz się, jak można wykorzystać webcasting do usprawnienia komunikacji w firmie. Dowiedz się więcej o naszej ofercie, narzędziach komunikacyjnych, które oddajemy do Twojej dyspozycji oraz o konsoli Livingmedia, dzięki której będziesz mógł łatwo nimi zarządzać.

Zamów

Jeśli chcesz zamówić realizację webcastu lub darmowe konto testowe na naszej platformie, możesz skorzystać z gotowych formularzy. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

(c) Livingmedia Wrocław
Get Adobe Flash player